Açılış Organizasyon

Turgutlu Açılış Organizasyon

Turgutlu Açılış Organizasyon

Turgutlu Açılış Organizasyon

Turgutlu'da standartların çok ötesinde, muhteşem bir açılış organizasyonu istiyorsanız "Medyatix organizasyon" sizler için hizmete hazır!

İşini büyük tutkuyla ve özveriyle yapan tecrübeli bir ekipten oluşan Ajans Medyatix Organizasyon, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Turgutlu’da yeni bir mekanın açılışını yapacaksanız bu konuda Profesyonel ekibiyle Ajans Medyatix Organizasyon şirketiyle çalışabilirsiniz. Organizasyon şirketleri yapacağınız organizasyona göre farklı fiyatlar verebilirler. Turgutlu açılış organizasyonu fiyatları birbirinden farklı olabilir. Medyatix Organizasyon şirketiyle görüşerek net bir fiyat alabilirsiniz.

Turgutlu açılış organizasyonu fiyatları, açılış organizasyonunuzun türüne, mekanınızın büyüklüğüne ve organizasyon sırasında yapmak istediklerinize göre fiyat değişebilir.

Açılış Ses sistemi

Açılış organizasyonunuz sırasında yapacağınız anonsların ve çalacağınız müziklerin kaliteli bir şekilde duyulması için kaliteli ve güzel bir ses sistemi kurulmalıdır. Düzgün bir ses sistemi kurulmazsa anonslar net duyulmaz ve anlaşılmaz. Bu yüzden müşteri kaybedebilirsiniz. Kaliteli Açılış Ses sistemleri için Medyatix Organizasyon hizmetinizdedir.

Açılış Mekan Süsleme

Açılışlarda genellikle balonlar kullanılır ancak süsleme için renkli kumaşlar, yıldızlar ve farklı aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Medyatix Organizasyon olarak Firmanızın Logosuna ve Firmanızın renklerine uygun konseptlerle mekanı dikkat çekici bir şekilde süslüyoruz.

Palyaço Ekibi

Mekana müşteri çekmek için palyaçolar kullanabilirsiniz. Palyaçolar neşeli danslarıyla dikkat çekebilir ayrıca çocuklu aileleri de bu sayede mekana getirebilirsiniz. Kostümlü Palyaço veya Maskot larımız mağazanızın önünde müzikle dans ederek ve broşürlerinizi geçenlere dağitarak reklamınızı yapabilir.

Açılış Organizasyonu Fotoğraf Kareleri

Medyatix Reklam Ajans

Şimdi İletişim Kurun...

gEN kASABA

İletişim

Acarlar Mh. İsmail Hakkı Sk. No:8/C Turgutlu/Manisa

  • dummy+90 236 314 38 88

  • dummy+90 541 551 59 03

  • dummy info@medyatix.com.tr