Biz Kimiz

Ajans Medyatix Organizasyon - Açık Hava Reklamcılık

Turgutlu Organizasyon

BİZ KİMİZ

2014 yılında Manisa Turgutlu'da kurulan Ajans Medyatix Organizasyon Açık hava Reklamcılığı; uygulama, insan ilişkileri ve mali konuların sentezini yapabilen bir konumda davet, düğün, açılış, şenlik, tören, konser, catering ve menajerlik organizasyonları gerçekleştirmektedir.

Ajans Medyatix organize edendir; neyi nereden nasıl sağlayacağını bilen, sorun çözme yeteneğine sahip, ihtiyaçlar için çeşitli şeyleri bir araya getiren ve bunların bir düzen içinde kusursuz bir uyumla çalışmasını sağlayandır.

Başarının zor elde edildiği günümüz de, ağır rekabet koşulları ve hızla akan zamanı göz ardı etmeden gerek birey gerekse kurumsal olarak kendini iyi tanıtabilenler biraz daha öne çıkıyor. Zamanın doğru kullanılmadığı, iyi programlanmayan ve doğru uygulanmayan hiçbir işte geriye dönüş olmuyor. Bu sebeplerden dolayı gerek kurumsal gerekse bireysel bakıldığında yapılacak bir etkinlik varsa organizasyon firmasına da ihtiyaç duyulacağı şüphesizdir.

İşte bu zamanlarda ; Davet ve düğünlerinizden açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden festival, şenlik, konser , catering ve tanıtım hizmetlerinize kadar tüm organizasyonlarınızda biz Ajans Medyatix Organizasyon Açıkhava Reklamcılığı olarak deneyimli ve genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı yeni fikirlerimizle karşılamak için hazır bulunmaktayız.

Turgutlu Organizasyon ve reklam ihtiyaçlarınızda Ajan MEdyatix her zaman yanınızda, Düğün Organizasyon, Kına Gecesi Organizasyon, Doğum Günü Organizasyonu, Evlilik Teklifi, İşyeri Açılış Organizasyonu, Festival, Şenlik, Okul etkinliği, konser, temel atma töreni, davet organizasyonu gibi konularda uzman ekibiyle başta Turgutlu olmak üzere, Manisa Organizasyon, İzmir Organizasyon işlerinizde hep yanınızda. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla ihtiyaçlarınıza yeni fikirler üretiyor, hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Amacımız; geçmişten gelen birikimlerimizle gerektiğinde yeni bir konsept belirleyerek ya da belirlenen konsepte uygunluğu sağlayarak, öneriler sunup, gerçekleştireceğiniz organizasyonları en ince detaylarına kadar düşünüp zevkli ve çarpıcı bir şekilde hazırlamak ve akıllardan silinmemesini sağlamaktır.

Medyatix Reklam Ajans

Şimdi İletişim Kurun...

gEN kASABA

İletişim

Acarlar Mh. İsmail Hakkı Sk. No:8/C Turgutlu/Manisa

  • dummy+90 236 314 38 88

  • dummy+90 541 551 59 03

  • dummy info@medyatix.com.tr